Jump to content

[Podanie] Neyshie

Recommended Posts

1.Nick:Neyshie

2.Imię: Natan 

3. Wiek: 16 we wrześniu 17

4. Od Kiedy grasz na Crafted.pl: No już prawie rok, 11 miesięcy i pare dni.

5. Masz mikrofon i TS3: Posiadam 2 wymienione rzeczy.

6. Pełniłeś kiedyś podobną funkcję: Tak, byłem helperem i dobrze się sprawowałem.

7. Ile poświęciłbyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera: Normalnie na serwerze gram po 5 godzin, ale jako helper napewno trochę więcej siedziałbym na serwerze.

8. Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie: Na serwerze zdarzyło mi się jakoś 4 razy dostać muta, lecz wszystkie 4 były przez nie uwagę.

9.Dlaczego mielibyśmy cię przyjąć: A więc Jestem naprawdę pomocny, gdy na serwerze nie ma adminów pomagam każdemu w potrzebie. Jak pisałem mam doświadczenie w byciu helperem więc zawsze mogli byście na mnie liczyć. Umiem również zawsze szybko odpisać/pomóc oraz znam dużo komend, ale do tego przejdziemy. Moja ortografia jest na wysokim poziomie, mało co robię błędy, lecz gdy już taki popełnię zawsze się poprawiam. Jestem otwarty do ludzi, lubię rozmawiać/pisać z innymi o ciekawych  tematach.

10. Coś o sobie: Cześć Jestem Natan i mam 16 lat. Lubię pomagać innym w minecraft jak i w rzeczywistości. Gram w minecraft od 5 lat z dobrą umiejętnością parkoura i redston’a. Gdy już nie gram w minecraft zajmuję się grafikami, lecz nie są na tyle dobre by robić podanie na grafika. Podczas gdy gram na serwerze ciągle uczę się by być lepszym w tym co robię czyli w pomaganiu. Jak pisałem, gram na serwerze od roku, więc sporo o nim wiem.

11. Przeczytałeś regulaminy: Tak i to nie raz by zawsze wiedzieć co mogę a co nie.

12. Opisz komendy swoimi słowami:

-/w usun: jeśli dobrze wiem taka komenda nie istnieje, jedynie możesz ją zresetować (/w reset)

-/w zapros nick: tą komendą zapraszasz osobę na swoją wyspę, po wpisaniu tej komendy z nickiem gracza, druga osoba musi wpisać /w akceptuj.

-/w pomocnik nick: tą komendę posiada tylko VIP i wyżej, komendą osoba dodaje drugą osobę na swoją wyspę na czas dopóki nie wyjdzie z serwera.

-/w zaufany nick: Również tej komendy nie posiada każdy, a dokładnie posiada ją SVIP i wyżej, po wpisaniu komendy gracz dostaje zaufanego na wyspie 2 gracza podobnie jak pomocnik.

-/report: Komendą /report a dokładnie /report nick powod, zgłaszasz osobę, często jest to używane przy kradzieży surowców w kopalni.

-/w wykop nick: Tą komendą wykopujesz gracza ze swojej wyspy, gracz po dostaniu takiego jakby kicknięcia na wyspie może od razu na nią wrócić. 
-/skup: Na skupie możesz sprzedawać rzeczy, dokładniej wpisując /skup wyświetla ci się okno ze skupem, sprzedajesz tam itemki za które dostajesz walutę serwerową, istnieje również komenda /skupvip, polega to na tym samym co skup, lecz rzeczy sprzedajesz o trochę więcej waluty niż na normalnym skupie.

(Inne komendy)

-/sklep: jest to odmiana skupu, czyli zamiast sprzedawać, to kupujesz, wszystko co możesz kupić jest ładnie przedzielone w takich jakby grupach, przez co łatwiej jest znaleść itemek który potrzebujesz.

-/farma: Po wpisaniu komendy przenosi cię na farmę gdzie są spawnery zwierząt, więc łatwo możesz pozyskać jedzenie na serwerze (istnieje też wersja dla vipa, lecz nie trzeba jej zbytnio opisywać bo jest tam tylko więcej spawnerów)

-/kit gracz: Jest to komenda dla każdego nowicjusza, dostajesz tam kamienne narzędzia i troche ciastek, dla nowego gracza jest to dobra rzecz.

-/msg: osoby grające na innych serwerach pewnie dobrze znają tą komendę, a jeśli nie to po wpisaniu /msg nick wiadomość, piszesz do gracza, lecz nikt inny tej informacji nie widzi oprócz osoby do której piszesz.

-/kopalnia: Wpisując komendę przenosi cię do kopalni gdzie można zbierać kamień oraz wszystkie surowce (oprócz tych netherowych) 

-/regulamin: Tą komendę musi znać każdy, po wpisaniu komendy wyskakuje ci okno z regulaminem całego serwera sky 1.17.

-/w poziom: Po małym rozbudowaniu wyspy możesz zwiększyć jej poziom wpisując właśnie tą komendę.

-/w top: Wpisanie komendy otwiera okno z graczami z największym poziomem wyspy, topie wysp możesz również zobaczyć na spawnie (/spawn)

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp: Działa to tak, najważniejsza osoba wyspy to lider, czyli ten kto założył wyspę, gdy właśnie lider chce dodać osobę używa komendy (/w dodaj nick) gdy chce ją awansować wpisuje /w awans nick osoba dostaje, rangę Zaufany na wyspie, po wpisaniu tej komendy ponownie osoba dostanie współlidera

(pod komendą /w ustawienia możesz ustawić co może robić dana ranga)

Ostatnią rangą jest lider, właśnie on może nadać graczowi tą rangę komendą /w lider nick przy czym poprzedni lider wyspy dostaje współlidera. 

Pozdrawiam całą administracje <3 

Edited by Kacperrr_
By Kacperrr_,

Usunąłem grafikę o dużych rozmiarach, takie obrazy należy umieszczać w sygnaturze.

Jestem na NIE

W ostatnim czasie na serwerze rzadko cie widywałem, a jak już cie widzę to siedzisz tak po 2-3h. A pozatym,raczej nie pomagałeś graczom na serwerze bo często siedzisz na AFKu (no chyba że ja ślepy Jestem i czatu nie widze)

Powodzenia!

Jestem na TAK z dużym minusem 

Minusy:

- Komenda /w awans nie awansuje z zaufanego na współlidera tylko na członka.

Tak samo komenda /regulamin nie wyświetla całego regulaminy tylko część. Cały regulamin jest na forum 

Powodzenia !!!

Edited by GoldManager4681

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy