Jump to content

[Propozycja] Widoczne Nicki Znajomych

AngiN
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: AngiN

2. Nazwa propozycji: Widoczne nicki znajomych

3. Opis: Propozycja aby nicki osób z którymi wspólnie grasz były dla ciebie widoczne 

4. Dlaczego akurat to: Ponieważ sam zamysł ukrycia nicków aby dodać realizmu jest według mnie spoko pomysłem ale w prawdziwym świecie potrafimy się odróżniać a w grze nie ma takiej możliwości. Jeśli grupka graczy gra ze sobą i nikt nie ma skina to nie możliwości odróżnić osób. Proponuję aby dodać coś w stylu "dodaj do znajomych" aby nick był w tedy wyświetlony tylko dla tej osoby która cię dodała. Oczywiście jeśli się da można ukryć aby nick nie był widoczny przez ściany.

• Super 1

W dniu 10.09.2022 o 16:11, AngiN napisał:

1. Twój nick: AngiN

2. Nazwa propozycji: Widoczne nicki znajomych

3. Opis: Propozycja aby nicki osób z którymi wspólnie grasz były dla ciebie widoczne 

4. Dlaczego akurat to: Ponieważ sam zamysł ukrycia nicków aby dodać realizmu jest według mnie spoko pomysłem ale w prawdziwym świecie potrafimy się odróżniać a w grze nie ma takiej możliwości. Jeśli grupka graczy gra ze sobą i nikt nie ma skina to nie możliwości odróżnić osób. Proponuję aby dodać coś w stylu "dodaj do znajomych" aby nick był w tedy wyświetlony tylko dla tej osoby która cię dodała. Oczywiście jeśli się da można ukryć aby nick nie był widoczny przez ściany.

jestem na tak to bardzo ciekawy pomysł, bardzo przydał by się

W dniu 10.09.2022 o 16:11, AngiN napisał:

Jeśli grupka graczy gra ze sobą i nikt nie ma skina to nie możliwości odróżnić osób. Proponuję aby dodać coś w stylu "dodaj do znajomych" aby nick był w tedy wyświetlony tylko dla tej osoby która cię dodała. Oczywiście jeśli się da można ukryć aby nick nie był widoczny przez ściany.

Rozumiem, że w grupie graczy o samych domyślnych skinach (Alex lub Steve) jest trudno kogoś rozpoznać, uważam jednak, że zmiana psuła by rozgrywkę. Gracza można rozpoznać np. uderzając go, wtedy wyświetli się jego nick po przez anty logaut. Komenda ,,Dodaj do znajomych" strasznie kojarzy mi się z takimi trybami jak Survival+Gildie i różne inne tego typu. Wydaje mi się, że Minecraft Extream wyróżnia się na tle innych trybów na inny serwerach i właśnie to czyni go tak lubianym, zmiana ta zbliżyła by Minecraft Extream do serwerów właśnie typu Survival+Gildie, po za tym na Extream musi być trudno bo o to też chodzi.

Na Nie, powodzenia