Jump to content

[Podanie] fanmacieja777

Recommended Posts

1. Nick: fanmacieja777

2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Jakoś od 4 lat z przerwa.
5. Masz mikrofon i TS3?Oczywiście. 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? : Nie, nigdy nie pełniłem podobnej funkcji.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 2-3 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Dostawałem muty za ,,obrazy graczy'' lub ,,wulgaryzm''
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Gram już na tym serwerze od dłuższego czasu i mam jakiś tam fach w ręku, nigdy nie pełniłem roli helpera więc nie wiem jak to będzie, jak ktoś gra na serwerze stale to na pewno mnie kojarzy, z tej zlej lub dobrej strony, kiedyś byłem wulgarny i często zdarzyło mi się złamać regulamin. Postanowiłem przejść w dobra stronę i właśnie dlatego pisze teraz to podanie, mam nadzieję, że będę robił to co w mojej mocy żeby na serwerze był ład i porządek. W weekendy mam więcej czasu i wtedy gram nawet w nocy jak się zdarzy, więc jakby jakiś chytrusek próbowałby cos zrobić nielegalnego w nocy to byłbym na miejscu, oczywiście nie zawsze ale w większość weekendów raczej tak. Gram od niedawna na trybie sky17, więc nie jestem zaawansowany w komendy ale wszystko jest do nauczenia, pisze w miare szybko na klawiaturze wiec problemu z moim opóźnieniem by nie było. Lubiłem spędzać czas z moimi znajomymi którzy często pisali wulgaryzmy na chacie i chętnie dawałbym im po mute, lub ich upominał, i oczywiście pomagał (i tak im pomagam). Oczywiście o rangę helper starałem się już kiedyś lecz najwidoczniej nie spełniałem wymagan, lub po prostu się nie nadawałem. Pisze to podanie, ponieważ pomagam i będę pomagał graczom crafted.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Siemano, jestem magiem podpisuje sie tagiem, moimi zainteresowaniami jest oczywiście gra na komputerze, lecz nie siedzę ciągle przy nim, ponieważ też wychodzę ze znajomymi z którymi lubie spędzać czas. Należę do smieszków i lubie sobie pożartować z jakiejs sytuacji ale wszystko z umiarem, ponieważ  mozna kogos takim żartem nie na miejscu urazić. Jestem też osobą która ma wyrzuty sumienia po zrobieniu czegoś do czego nie miało dojść, np jak kogos wyzwę przypadkowo to po prostu jest mi tej osoby szkoda i staram się ją w jakiś sposób przeprosić. Raczej potrafię dogadać się z każdym typem osoby, znaczy zależy też od tego czy ta osoba mnie lubi, ponieważ nic na siłę. Jestem niebieskookim szatynem, moim niczym nie wyróżniającym się od ludzi z mojego otoczenia. Czasami lubię się odprężyć i poogladac jakis film przygodowy lub fabularny, Gram tylko w minecraft więc jak siedzę przy komputerze to albo czegoś szukam w internecie lub gram, lecz zdarzy się, ze gram ze znajomymi w różne gierki fabularne. Czasami mnie odkleja przez co znajomi wyzywają mnie od odklejusów ale nie mam z tym problemu.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Jasne
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock (1.17), ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy na serwerze, ale jest /w reset która resetuje wyspę.
- /w zapros nick: Zaprasza gracza do wyspy.
- /w pomocnik nick: Tymczasowo zaprasza gracza na wyspe, tylko dla (Vip)

- /w zaufany nick: pomocnik ale na zawsze, tylko dla (Svip)
- /report: Możesz zgłosić gracza który złamał regulamin administratorowi na serwerze, w jakimś stopniu zastępuje helpop.
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza z wyspy.
- /skup (dokładna informacja): Możesz skupić (sprzedać) item za który dostajemy pieniądze w grze.

Komendy Wyspy

-/w lider nick: Przekazuje lidera wyspy innemu graczowi.

-/w limity: Pokazuje limity wyspy

-/w ban nick: Daje bana danemu graczowi na swoją wyspę 

-/w unban nick: Daje unbana danemu graczowi na swoja wyspę którzy wcześniej dostał bana.

-/w ocena: Dodaje ocene wyspy.

-/w zadania: Lista zadań do zrobienia.

-/w awans nick: Dodaje rangę wyżej danemu graczowi.

-/w degrad nick: Zniża rangę graczowi.

-/w druzyna: Pokazuje graczy wyspy.

-/w odrzuc: Odrzuca prosbe o dołączenie na wyspe.

-/w akceptuj: Akceptuje prosbe o dołączenie na wyspe.

-/w poziom: Oblicza i aktualizuje poziom wyspy.

Vip

-/farmavip: Teleportuje do farmy która jest dla vip.

-/czapka: Zakłada blok który wybieramy na głowe.

-/kit vip: Daje graczowi itemy które są przeznaczone dla tego kitu.

-/kit kluczvip: Daje jeden kluczyk do skrzynki vip co 24h.

-/strefavip: Teleportuje na strefe vip.

-/craft: Komenda przez którą nie musimy posiadać crafting table.

-/ec: Enderchest do którego możemy chować itemy.

Svip

-/kit svip: Daje graczowi itemy które są przeznaczone dla tego kitu.

-/kit kluczsvip: Daje dwa klucze przez które możemy wykorzystać w strefievip.

-/back: Powrót do lokalizacji w której byliśmy, lub umarliśmy.

-/ulecz: Pozwala uleczyć hp łącznie z jedzeniem.

-/fly: Pozwala latać użytkownikowi.

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp.:

System drużyny składa się z kilku opcji, /w ustawienia w której możemy modyfikować rzeczy które potem będą mogli robić czyli goście (odwiedzający), pomocnicy, zaufani, współliderzy lub liderzy. Każdego z graczy możemy awansować lub degradować, /w awans nick, /w degrad nick. Jest też również opcja którą możemy przywrocic wszystkie opcje do tych początkowych.

Edited by fanmacieja777
  • Super 2

4 minuty temu, fanmacieja777 napisał:

na pewno mnie kojarzy, z tej zlej lub dobrej strony, kiedyś byłem wulgarny i często zdarzyło mi się złamać regulamin

Czyli mówisz, że ludzie mogą kojarzyć cię ze strony gościa od wulgaryzmów?

5 minut temu, fanmacieja777 napisał:

Gram od niedawna na trybie sky17,

Lepiej nauczyć się trybu w pełni, a nie od razu pisać na nim podanie. Nauczyć się go jako helper nie jest dobrym wyjściem, skoro nie znasz trybu nie będziesz sobie radził.

7 minut temu, fanmacieja777 napisał:

Lubię spędzać czas z moimi znajomymi którzy często piszą wulgaryzmy na chacie i chętnie dawałbym im po mute, lub ich upominał, i oczywiście pomagał (i tak im pomagam).

Nie rozumiem. Zaletą jest to, że masz wulgarnych znajomych?

7 minut temu, fanmacieja777 napisał:

Siemano, jestem magiem podpisuje sie tagiem

Co to miało znaczyć?

8 minut temu, fanmacieja777 napisał:

Czasami mnie odkleja przez co znajomi wyzywają mnie od odklejusów ale nie mam z tym problemu.

W tym pozytywnym sensie? Są zdecydowanie dwie opcje.

Punkt 13 ładnie opisany, tak samo jak komendy, które są największą zaletą tego podania. Zważając na resztę podania i czynniki, które wymieniłem, jestem neutralny.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Witaj!

Szczerze mówiąc nie widziałem cie na serwie nigdy a gram dzinnie 4h, i co do podania nie jestem przekonany 

3 godziny temu, fanmacieja777 napisał:

1 Siemano, jestem magiem podpisuje sie tagiem,

.. Na wielkie NIE

• Lubię to! 1
  • Super 1

Podanie jest czytelne, kar jest mało, a komendy są dobrze opisane. Widzę też, że na serwerze grasz regularnie, ponadto pomagasz innym graczom. Niestety nie wiem czy to prawda, ponieważ nie gram na tym trybie. Podanie zawiera również kilka minusów, które wypisał Venaxel. Jestem na NEUTRAL, powodzenia!

Edited by NeonVell
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Jestem na Nie

Powody:

- Rzadko widuje Cię na serwerze 

- Jak już Cię zobaczyłem to nie pomagałeś graczom 

W dniu 22.09.2022 o 16:13, fanmacieja777 napisał:

Gram od niedawna na trybie sky17, więc nie jestem zaawansowany w komendy 

Jeśli grasz od niedawna na tym trybie to lepiej dać sobie trochę czasu na poznanie większości/wszystkich komend

• Super 1

Ocena podania:

8,2/10 - Tak

Argumentacja:

Podanie jest bardzo estetyczne i dobrze rozpisane, również gramatyka wyróżnia się dobrym poziomem, choć są nieznaczne błędy, ale bardziej już w interpunkcji. Jesteś również osobą miłą i pomocną, więc takie cechy pozytywne są jak najbardziej właściwe wśród administracji. Widać też, że posiadasz duży staż na serwerze i jesteś aktywnym, i nawet rozpoznawalnym graczem. Niestety trochę mało komend napisałeś, sensie mogłeś ich więcej wypisać. Mianowicie życzę powodzenia w rekrutacji i żebyś się dostał!

Edited by New_
  • Super 1

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Jakoś od 4 lat z przerwa.Na Crafted.pl gram od około 4 lat z dość długą/krótką przerwą.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 2-3 godzin.Na pełnienie obowiązków Helpera mógłbym poświęcać od x do y godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Dostawałem muty za ,,obrazy graczy'' lub ,,wulgaryzm'' "Otrzymałem wyciszenia za obrazę graczy lub wulgaryzmy. Okoliczności w pierwszym przypadku [...], natomiast w drugim [...]." Zapomniałeś o podaniu okoliczności otrzymania kar, nie podoba mi się konstrukcja zdania.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Gram już na tym serwerze od dłuższego czasu i mam jakiś tam fach w ręku, nigdy nie pełniłem roli helpera więc nie wiem jak to będzie, jak ktoś gra na serwerze stale to na pewno mnie kojarzy, z tej zlej lub dobrej strony, "Uważam, że powinniście mnie przyjąć, gdyż gram na serwerze od dłuższego czasu oraz znam podstawowe komendy. Niestety nie pełniłem jeszcze funkcji Helpera więc nie do końca wiem czy odnajdę się na tym stanowisku. Stali gracze  zapewne kojarzą mnie z tej złej lub dobrej strony, gdyż kiedyś byłem wulgarny i często zdarzyłozdarzało mi się złamać regulamin. Postanowiłem przejść w dobrana dobrą stronę i właśnie dlatego piszepiszę teraz tote podanie,i mam nadzieję, że będę robił to co w mojej mocy żeby na serwerze był ład i porządek. W weekendy mam więcej czasu i wtedy gram nawet w nocy jak się zdarzy, więc jakby jakiś chytrusek próbowałby cos zrobić nielegalnego w nocywięc gdyby jakiś gracz próbował naruszyć regulamin w nocy to byłbym na miejscu, oczywiście nie zawsze ale w większość weekendów raczej tak. Gram od niedawna na trybie sky17, więc nie jestem zaawansowany w komendy ale wszystko jest do nauczenia, piszePotrafię pisać w miaremiarę szybko na klawiaturze wiec problemu z moim opóźnieniem by nie było//według mnie zbędne. Lubiłem spędzać czas z moimi znajomymi którzy często pisali wulgaryzmy na chacie i chętnie dawałbym im po mute, lub ich upominał, i oczywiście pomagał (i tak im pomagam).//Nie rozumiem sensu czasu przeszłego w tym zdaniu. Oczywiście o rangę helperhelpera starałem się już kiedyś lecz najwidoczniej nie spełniałem wymaganwymagań, lub po prostu się nie nadawałem. PiszePiszę to podanie, ponieważ pomagam i będę pomagał graczom craftedserwera Crafted.pl.

Cytat

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Siemano, jestem magiem podpisuje sie tagiem, moimi zainteresowaniami jest oczywiście gra na komputerze, lecz nie siedzę ciągle przy nim, ponieważ też wychodzę ze znajomymi z którymi lubielubię spędzać czas. Należę do smieszkówśmieszków i lubielubię sobie pożartować z jakiejsjakiejś sytuacji ale wszystko z umiarem, ponieważ  mozna kogosmożna kogoś takim żartem nie na miejscu urazić. Jestem też osobą która ma wyrzuty sumienia po zrobieniu czegoś do czego nie miało dojść, np. jak kogoskogoś wyzwę przypadkowo to po prostu jest mi tej osoby szkoda i staram się ją w jakiś sposób przeprosić. Raczej potrafię dogadać się z każdym typem osoby, znaczy zależy też od tego czy ta osoba mnie lubi, ponieważ nic na siłę. Jestem niebieskookim szatynem, moim niczym nie wyróżniającym się od ludzi z mojego otoczenia. Czasami lubię się odprężyć i poogladac jakispooglądać jakiś film przygodowy lub fabularny, Gram tylko w minecraft więc jak siedzę przy komputerze to albo czegoś szukam w internecieInternecie lub gram, lecz zdarzy się, ze gram ze znajomymi w różne gierki fabularne. Czasami mnie odkleja przez co znajomi wyzywają mnie od odklejusów ale nie mam z tym problemu.

Ze względu na błędy jestem na nie z małym plusem. Mogłeś się trochę bardziej postarać.

Edited by 1394
  • Lubię to! 2
  • Super 2

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy