Jump to content

[ODRZUCONE] unban/skrócenie skynight243

skynight
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:skynight243
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:szymerowskijuzek
3. Długość bana:perm
4. Data nadania: 13-01-2022
5. Wyjaśnienie: chciałbym skrócenie bana do 30 dni ponieważ każdy za to samo dostawał 30 dni a ja perm (od tego samego moderatora ) 
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?
chciałbym skrócenie bana ponieważ nieuczciwie dostalem perma .
osoba za która dostałem bana za współprace to nie mój sojusznik chciałem poprostu kupić od niego tarcze wienc poszedłem z nim na shulka żeby wziąść rzeczy do  zapłaty  i dopiero gdy moderator się tp dowiedziałem się że ma cheaty. Gdybym odrazu wiedział że ma cheaty to nic bym od niego nie kupił.
Bardzo lubie grać na crafted mam tam kolegów baze i itemy i ja poprostu chciałem sobie nieszkodliwie dla nikogo żyć  a okazało się że miałem doczynienia z cheaterem ;/ Wiem że kara to kara moja nieuwaga że nie widziałem że ma cheaty ale pokornie tak jak każdy dostaje  30 dni  a nie peram za "współprace" .
ps: rozumiem jakby to był mój sojusznik i bym wiedział że ma cheaty czy coś (to wtedy perm jest słuszny ) a ja poprostu chciałem tarcze od niego kupić bo miał 3/1 a ja potrzebowałem i odrazu perm ban ;/

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy