Jump to content

Atmosfera na forum crafted


OMG
 Share

Recommended Posts

Cześć, czasem wchodzę na forum crafteda, ale zawsze szybko rezygnuję z tej wizyty. Wiecie dlaczego? Bo tutaj siedzą i grzeją ławki "stali bywalcy" Szczerze mówiąc, strach się odezwać, o coś zapytać, ujawnić swoją "słabość" bo czegoś się nie wie. Tak, na pewno będą komentarze typu: ale o co Ci chodzi, podaj przykłady itp. Nie podam, bo to nie ma sensu, ale chcę żebyście wiedzieli, że osoby, które tu wchodzą, i nie są obeznane w poruszaniu się na tym dziwnie skonstruowanym forum - stronie, czują się tu bardzo zgubione. Prosząc o pomoc, są traktowane z góry. To się kiedyś zemści, a byłoby szkoda. Chciałabym, żeby inni, się wypowiedzieli na poruszony temat. Jestem ciekawa Waszych odczuć.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, nie podzielam Twojego zdania. W dziale Problemy i pytania na odpowiedź trzeba czekać max 1 dzień. A ja pomimo tego, że jestem tu od dobrych kilku miesięcy, to też niektórych rzeczy dalej nie opanowałem i nie boję się zapytać, bo wiem że otrzymam rzetelną i satysfakcjonują odpowiedź.

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy