Jump to content

[Podanie] Sashunia

Recommended Posts

1. Nick:

Sashunia

2. Imię:

Adrian

3. Wiek:

15

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Moja kariera na craftedzie rozpoczęła się w 2020 roku.

5. Masz mikrofon i TS3?

Oczywiście, że tak.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Pewnie, również tutaj na craftedzie jako Helper trybu FB.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Od poniedziałku do piątku mógłbym pełnić obowiązki przez 2-3 godziny, w weekendy potrafiłbym osiągać podwójną sume!

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Niestety tak, bardzo żałuje szczególnie plagiatu (było to dawno ale wciąż to pamiętam, był to mój największy błąd). Na serwerze Minecraft byłem karany za capslock, a na discordzie za masowe pingowanie administracji.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Jestem człowiekiem spokojnym, wyrozumiałym, cierpliwym, godnym zaufania, optymistycznym, pomocnym, przyjacielskim. Potrafię odnaleźć osobę prowokującą w kłótni oraz załagodzić atmosferę. W administracji na crafted.pl byłem tylko raz na trybie FreeBuild, kadencja była bardzo krótka przez skargę złożona na moją osobę. Mimo to, iż moja kadencja poprzedniego Helpera nie była zbyt długa, wyciągnąłem potrzebne wnioski i przychodzę na nowo starać się o to miejsce. Znam wiele komend administracyjnych pomocnych na tym trybie, potrzebne informacje dla nowych graczy. Miałbym wielki zaszczyt, gdybym mógł pełnić miejsce w waszej najlepszej administracji.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Witajcie moi drodzy! Jak już mówiłem mam na imię Adrian i mam 15lat. Mieszkam w zachodniej części Warszawy oraz chętnie spotykam się ze znajomymi w mojej okolicy, również w dalszych rejonach. Moim zainteresowaniem jest siatkówka, w końcu trenuje ją od 4 lat i dalej planuje swoją siatkarską historię tworzyć. Jestem w liceum na kierunku OPW (Oddział Przygotowania Wojskowego) oraz rozszerzam tzw. Humana. Stwierdziłem, iż muszę spróbować napisać podanie na tym trybie, gdyż najwięcej na nim gram i najwięcej mógłbym na nim być pełniąc obowiązki.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Pewnie, że tak.

12. Opisz kilka cheatów min. 7 przydatnych na pvp (postaraj się unikać najbardziej znanych cheatów):

- No knockback - nie otrzymujemy knockbacku.

- Fast Bow - nie mamy czasu oczekiwania na przeladowanie łuku, możemy odrazu z niego strzelić.

- Bow Aimbot - kieruje wystrzeloną osobę wystrzeloną strzałą, dzięki czemu nie spudłujemy.

- Criticals - zadajemy same criticale, bez martwienia się o zwykłe uderzenie.

- No Hurtcam - nie wyswietla nam ,,kamery uderzeniowej" czyli poruszania się kamery, gdy ktoś nas uderza.

- Regen - regenujemy się, gdy dostajemy obrażenia.

- Target players - nakierowywuje naszą postać na innych graczy co powoduje łatwiejszego killa.
- Highjump - skaczemy o wiele wyżej niż umożliwia nam to gra.

- Auto Respawn - po zabiciu nie wyswietla nam sie menu (respawn or main manu) tylko odrazu odradza nas.

13. Opisz, czym charakteryzują się klany:

Klany charakteryzują się wieloma rzeczami, przykładem takiej funkcji jest na przykład uniemożliwienie bicia się z członkami klanu, do którego należymy. Kolejną charakterystyczną rzeczą klanu można uznać sojusze między gildiami (klanami), wygrany klub zyskuje w oczach innych graczy, przez co wiele z nich chciałoby do tego klanu dołączyć.

Edited by Hokoko321
By Hokoko321,

Usunąłem zbędnego capslocka.

W podaniu widzę kilka błędów, brakujących przecinków i kropek.

Zabrakło też opisów cheatów wymienionych w punkcie 12.

Po przeczytaniu tego;

Spoiler

image.png.9673e306b74eae2b7e0b2376d9558c77.png

Jestem na nie.

Powodzenia!

Edited by Vexero
Zmiana oceny
  • Super 1

3 godziny temu, Sashunia napisał:

Kilka godzinek[przecinek] a nawet w wolne dni o wiele wiecej mógłbym poświęcić na pełnienie obowiązków.

Brak przecinku. 

(było to dawno ale wciąż to pamiętam, był to mój największy błąd)[Kropka] Na serwerze Minecraft byłem karany za

Kolejny interpunkcyjny

capslock[przecinek] a na discordzie za masowe pingowanie administracji

Błąd w wyrazie + brak przecinka 

tylko raz na trybie FreeBuild [przecinek] lecz kadencja była bardzo krótka przez skargę

Kolejny... 

Znam wiele komend administracyjnych [przecinek] jak i pomocnych na tym trybie

Jeszcze jeden 

12. Opisz kilka cheatów min. 7 przydatnych na pvp (postaraj się unikać najbardziej znanych cheatów):

- No knockback

- Fast Bow

- Bow Aimbot

- Criticals

- No Hurtcam

- Regen

- Target players

- Highjump

- Auto Respawn

Cheaty są, a gdzie opisy?? 

1 błąd, tym bardziej "przecinkowy" może się zdarzyć, ale nadmierne stawianie błędów interpunkcyjnych to już przesada. + oczywiście brak opisu cheatow. 

Moja jednogłośna ocena to NIE

• Przykro mi 1

Zaczynając od opini podania:

Pogrubione poprawione miejsca = Błędy. 

Po 1:

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Moja kariera na craftedzie rozpoczęła się w 2020 roku [kropka] 

Po 2:

5. Masz mikrofon i TS3?

Oczywiście [przecinek] że tak [kropka] 

Po 3:

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Pewnie, również tutaj na craftedzie jako Helper trybu free build [kropka] 

Po 4:

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Kilka godzinek a nawet w wolne dni o wiele wiecej mógłbym poświęcić na pełnienie obowiązków.

To znaczy ile? Brak podanych dokładnych godzin pełnienia obowiązków Helpera. Na - 

Po 5:

Niestety tak, bardzo żałuje szczególnie plagiatu (było to dawno ale wciąż to pamiętam, był to mój największy błąd) [kropka] Na serwerze Minecraft byłem karany za caplock [Caps lock] a na discordzie za masowe pingowanie administracji.

Kary na -. 

Po 6:

Jestem człowiekiem spokojnym, wyrozumiałym, cierpliwym, godnym zaufania, optymistycznym, pomocnym, przyjacielskim. Potrafię odnaleźć osobę prowokującą w kłótni oraz załagodzić atmosferę. W administracji na crafted.pl byłem tylko raz na trybie FreeBuild lecz kadencja była bardzo krótka przez skargę złożona [a - ą] na moją osobę. Mimo to, iż moja kadencja poprzedniego Herlpera [Helpera] nie była zbyt długa to wyciągnąłem potrzebne wnioski i przychodę [przychodzę] na nowo starać się o to miejsce. Znam wiele komend administracyjnych jak i pomocnych na tym trybie oraz potrzebne informacje dla nowych graczy. Miałbym wielki zaszczyt, gdybym mógł pełnić miejsce w waszej najlepszej administracji.

Po 7:

Pewnie [przecinek] że tak [kropka] 

Po 8:

- No knockback

- Fast Bow

- Bow Aimbot

- Criticals

- No Hurtcam

- Regen

- Target players

- Highjump

- Auto Respawn

Brak wyjaśnienia działania wymienionych cheat-ów. Pozatym, auto respawn np w przypadku Minecraft bedrock, jest domyślnie wgrany i można go ustawić. Więc pod cheat tego bym nie brał. Na -. 

Po 9:

Klany zostały wprowadzone od dnia dzisiejszego lecz zostało już założonych wiele, najpotrzebniejszy wg mnie na tą chwilę jest to klan ELITA.

Informacja o wprowadzeniu klanów okej, ale po co reszta? Po co innym ta wiadomość o tym "jaki klan jest najpotrzebniejszy??" Jest to rodzaj zapychacza, spowodowany brakiem pomysłu na zdanie. Na -. 

Kończąc moje "wypociny", jak sam widzisz wyżej.. Popełniłeś wiele błędów nie tylko ortograficznych jak i interpunkcyjnych ale również inne np brak podanego czasu gry czy zapychacza na samym końcu. 

Moja decyzja to NIE. 

PS. Taka rada na przyszłość:

Jak wrzucasz podanie, przejrzyj czy nie popełniłeś błędów.

Pozdro 

• Przykro mi 1

9 godzin temu, Pintrus napisał:

Brakuje kropek, przecinków. Zdarzają się również błędy ortograficzne. Nie opisałeś cheatów w punkcie 12. Jestem na nie.

poprawione

6 godzin temu, Ryszardooo napisał:

Brak przecinku. 

Kolejny interpunkcyjny

Błąd w wyrazie + brak przecinka 

Kolejny... 

Jeszcze jeden 

Cheaty są, a gdzie opisy?? 

1 błąd, tym bardziej "przecinkowy" może się zdarzyć, ale nadmierne stawianie błędów interpunkcyjnych to już przesada. + oczywiście brak opisu cheatow. 

Moja jednogłośna ocena to NIE

poprawione

• Haha 1

W dniu 25.01.2023 o 06:51, Sashunia napisał:

WSZYSTKIE BLEDY ZOSTANA POPRAWIONE WIECZOREM ROWNIEZ TE INTERPUNKCYJNE

Podanie mogłeś wstawić później, a nie jak najszybciej i potem je poprawiać. No i w twoim przypadku chyba nie muszę dużo mówić, jestem na nie

• Przykro mi 1

• Sponsor+

Hej Sashunia

Nie myślę, że powinienem się tutaj zbytnio rozpisywać. Niestety Twoja wiadomość na Chatboxie jest wystarczająco zniechęcająca do pozytywnego ocenienia podania. Od helpera wymaga się znajomości regulaminów. Skoro pełniłeś już funkcję Helpera na Craftedzie to powinieneś o tym wiedzieć.
W zgłoszeniu brakuje kropek jak i przecinków, lecz nie ma tragedii.

Jestem neutralny z minusem, lecz i tak życzę powodzenia :)

• Super 1

Troszkę tu bałagan w tym podaniu. Niektóre słowa i ich faktyczne pojecia troche nie pasują do kontekstu tego co chciałeś przekazać, lecz to w mojej opinii. Wnioskując po powyższych odpowiedziach i opinii innych osób poprawiałeś podanie wiele razy. Każdemu zdarzają się błędy, ale na przyszłość lepiej poczekaj, sprawdź i wstaw. Napisales tez, że jestes na humanie, co myślę wymaga troche od ciebie znajomości języka polskiego. Masz staż na FB - to plus

Jestem neutralny.

Edited by milymis
  • Super 1

Zdarzyło ci się już pokazać, że nie byłbyś dobrym kandydatem na tę rangę. Byłeś już wcześniej Helperem, a wykazałeś się nieznajomością regulaminu forum, reklamując swoje podanie na chatboxie. Miałem przyjemność z tobą współpracować. Na ten moment uważam, że nie jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Jestem na nie.

Edited by Hontee
  • Przykro mi 1

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy